Товари домашнього тектилю найвищої якості. Купуй зараз.
Спокуса сну
ICON 0

Кошик порожній. Додати товари?

Про нас

Спокуса сну

Вас вітає мережа домашнього текстилю "Спокуса сну"!

"Спокуса сну" розпочала свою діяльність у 2002 р. і сьогодні наша мережа налічує два магазини у центральній частині міста Львова, фірмовий магазин Tivolyo Home у ТРЦ Victoria Gardens, а також інтернет магазин spokusasnu.com.ua.

Якщо вам потрібен якісний домашній текстиль - ви у правильному місці. У нас ви можете придбати весь спектр домашнього текстилю: постільну білизну, ковдри, подушки, піжами, а також деталі інтер'єру. Ми працюємо з компаніями, які зарекомендували себе на ринку домашнього текстилю як висококласні виробники: Billerbeck, Tivolyo Home, C&Z, Blumarine, Pierre cardin, Gelin home , Soft cotton, Maison dor та багатьма іншими.

Концепція нашого магазину-салону "Спокуса сну" спрямована на індивідуальний підхід до кожного покупця та підбір товару, який буде найкращий для нього. Завдяки цьому, наші клієнти повертаються до нас знову і знову для ознайомлення з новинками домашнього текстилю, з модними тенденціями одягу для сну, а також з метою зробити приємні подарунки собі та своїм близьким. Ми любимо наших покупців та цінуємо їхню довіру до наших товарів. Наш персонал проходить постійне навчання, ми ставимо високі вимоги до роботи з клієнтами, до знання асортименту товару та останніх технологій, які використовуються у нашій сфері.